Астрал 3
16+

Астрал 3

Країна: США
Рік виходу: 2015
Жанр: жахи
Актори: Дермот Малруні
Стефані Скотт
Лін Шей
Хейлі Кійоко
Енгус Семпсон
Лі Уеннелл
Стів Култер
Корбетт Так
Том Галлоп
Ештон Мойо
Режисер: Лі Уеннелл
Тривалість: 97 хв
Опис:
Третя глава нашумілого фільму жахів відкриває для глядача події минулого. Головною героїнею фільму виступає вже знайома по попередніх частинах екстрасенс Еліс Рейнер. У цьому приквелі буде показано, що до подій, пов'язаних з родиною Ламберт вона зустрічається з духом, жертвою якого тоді став підліток. Здатність Еліс налагоджувати зв'язок з потойбічним світом мертвих повинна допомогти дівчинці, але це буде не проста битва, яка залишить на жінці відбиток. Адже ця надприродна сутність дуже сильна і явно не збирається йти туди, звідки прийшла.

Третій фільм, втім, це часто буває з кіносеріалом, вирішив розповісти події, які передували першим двом фільмам.

Про створення цього фільму жахів стало відомо восени 2013 року. Однак Патрік Вілсон відразу сказав, що він не проти відпочити від ролі голови сімейства Ламберт. Мовляв, його персонаж пройшов через таку м'ясорубку, що з нього досить. Режисер Лі Уоннелл сів у режисерське крісло замість Джеймса Вана, бо той був зайнятий створенням 7 частини франшизи "Форсаж". Однак Ван залишився продюсером свого дітища. Чи Уоннелл, для якого "Астрал 3" став режисерським дебютом, є автором сценарію всієї трилогії "Астрал" і кіносеріалу "Пила", якою Джеймс Ван теж займався. Ще до виходу фільму творці оголосили, що в разі успіху триквела, можливо буде дано зелене світло ще двом частинам. Це можуть бути як спін-оффи, так і продовження.

Весь етап знімальної роботи проходив в Лос-Анджелесі і долині Сан-Фернандо в студії Delfino Studios. Тривала вона з 9 липня по 18 серпня 2014 року. Чорновою назвою був тайтл "Into The Further". Для виконавиці головної ролі Стефані Скотт "Астрал 3" став першим фільмом жахів у її кар'єрі.

Коментарів: (1)


Автор: maks
Дата: 5 июня 2015 16:43
чудово їду на нього сьогодні


Залишити коментар:

  • МЦ "Юність"
  • пр. Грушевського 15, м.Кам'янець-Подільський
  • (067)300-11-15

Ми в соціальних мережах

Група ВК Група Facebook Instagram
^