Розлом Сан-Андреас
16+

Розлом Сан-Андреас

Країна: США
Рік виходу: 2015
Жанр: драма, катастрофа, екшн
Актори: Дуейн Джонсон
Александра Даддаріо
Карла Гуджино
Йоан Гріффід
Кайлі Міноуг
Арт Паркінсон
Режисер: Бред Пейтон
Тривалість: *
Опис:
Дуейн Скала Джонсон грає Рея, який працює пілотом в лос-анджелеському пожежному департаменті і вже деякий час в розлученні. Але коли навколо нього починається хаос, він об'єднується зі своєю дружиною, щоб врятувати дочку. Парі потрібно пролетіти весь штат, в той час як розлом Сан Андреаса відкривається і викликається сильний землетрус величиною в 9 балів. Колишня пара не знає точно, чи жива їхня дочка, але тим не менш відправляються в небезпечну подорож з Лос Анджелеса в Сан-Франциско. Однак обраний шлях виявляється набагато небезпечнішим, ніж здавалося на перший погляд, а катастрофа набагато масштабніше.
Тектонічна плита Сан-Андреас в дійсності і справді досить небезпечна ділянка Каліфорнії. Ось вже багато років як сейсмологи віщують сильний землетрус. І такі стихійні неприємності там трапляються, однак, не такої сили, як у фільмі.

Розробкою фільму студія New Line Cinema почала займатися у 2011 році. Тоді творцями було сказано, що фільм буде в 3D. Однак сценарій, який був готовий ще на початку року, влітку 2012 року був переписаний. Режисер Бред Пейтон вже на той час підписав контракт зі студією, що він буде постановником "Розлома Сан-Андреас".

Набір акторів почався восени 2013 року, коли Дуейн "Скеля" Джонсон погодився зіграти роль пілота гелікоптера рятувальної служби. Кастинг тривав аж до літа наступного року.

Зйомки проходили в два етапи. Спочатку команда працювала в США, що довелося на червень-липень 2013 року. Пізніше робота над "Розломом Сан-Андреас" перенеслася в Австралію. При цьому творцям довелося почекати, поки на потрібних їм локаціях буде відзнято історичний епік "Боги Єгипту".

Коментарів: (0)Залишити коментар:

  • МЦ "Юність"
  • пр. Грушевського 15, м.Кам'янець-Подільський
  • (067)300-11-15

Ми в соціальних мережах

Група ВК Група Facebook Instagram
^