Шалений Макс: Дорога люті 3D
18 років

Шалений Макс: Дорога люті 3D

Країна: Австралія
Рік виходу: 2015
Жанр: пригоди, трилер, екшн
Актори: -
Режисер: Джордж Міллер
Тривалість: 120 хв
Опис:
Для Макса Рокатанскі єдиний спосіб втамувати гіркоту втрати дружини - це побути наодинці. Однак Шаленому Максу не виходить сховатися від людської уваги. Він потрапляє на лінію перехресного вогню між конвоєм під проводом імператриці Фюріози і запеклими покидьками, які їх переслідують. Мета бандитів - жінки, здатні дати потомство, яке можна буде використовувати в своїх цілях. Колишній поліцейський мимоволі стає на бік втікачок, які збираються перетнути небезпечну пустелю. Починається божевільна гонка, в якій слабкому не вижити.
На виробництво фільму пішло ні багато ні мало близько 25 років. Сценарій для фільму був готовий ще в 2003 році. Тоді ж студії готові були виділити на створення 100 мільйонів доларів, а зйомки обіцяли пройти в Австралії та Намібії. Але через складну політичну ситуацію та деяких інших моментів проект "Шалений Макс: Дорога люті" заглох. При цьому робота в Намібії вже почалася. Ще раз про своє бажання всерйоз зайнятися виробництвом сиквела Джордж Міллер, режисер попередніх частин, заявив у 2006 році. Але й тоді спроба відродити фільм не увінчалася успіхом.
Фільм міг стати й анімаційним фільмом, про що заявили в 2009 році. При цьому рейтинг фільму обіцяв бути зовсім не дитячим, а 18+. Уже в цей період стала відома доля бойовика. У 2010 році в якості головних виконавців підібрали Тома Харді і Шарліз Терон. До 2014 деякий матеріал, до цього ж зйомки знову були частково зірвані, коли обрана локація в Намібії після тривалих проливних дощів з пустелі перетворилася на квітуче поле. Але, як би там не було, частина матеріалу була знята ще в 2013 році, а інша частина "Шалений Макс: Дорога люті" була перезнята. Що примітно, близько 80-90 відсотків фільму були створені без застосування комп'ютерної графіки.

Коментарів: (2)


Автор: Artem
Дата: 15 мая 2015 18:39
Не люблю ремейки, але цей походу аутьовий

Автор: маша
Дата: 23 мая 2015 01:04
фільм прікольний,дивилися на одному подиху,рекомендую!


Залишити коментар:

  • МЦ "Юність"
  • пр. Грушевського 15, м.Кам'янець-Подільський
  • (067)300-11-15

Ми в соціальних мережах

Група ВК Група Facebook Instagram
^