Астерікс: Земля Богів

Астерікс: Земля Богів

Країна: Франція
Рік виходу: 2014
Жанр: анімація, комедія
Актори: -
Режисер: Александр Астьє
Тривалість: 82 хв
Опис:
Хто не знає Астерікса і Обелікса? Це галли, які жили 50 тис років до нашої ери за часів правління Юлія Цезаря. Саме їх поселення завжди заважало останньому, так як на всій карті завойованих земель воно світилося яскравою плямою. Щоб хоч якось отримати вигоду від галльського села, Цезар наказує побудувати дещо особливе. Це буде Земля Богів, те, про що можна тільки мріяти. А сама хитрість полягає в тому, що ця хитрість перевірить на жадібність незалежний народець. Товстуну Обеліксу і дотепному Астеріксу доведеться використовувати всі свої сили і вміння, щоб їх рідне село не загрузло в хаосі.
"Астерікс: Земля Богів" це далеко не перший анімаційний фільм по всесвіту галлів. Однак цій стрічці є чим похвалитися, оскільки вона стала першим мультфільмом про Астерікса та його друзів, який був випущений в 3D. Попередня кіноекранізацій під назвою "Астерікс і Обелікс в Британії" якраз була знята саме в цьому форматі. А ось мультфільм перший раз. Звичайно, до цього були ідеї спробувати показати улюбленців французьких і не тільки шанувальників коміксів 3D героями. Ось тільки художника оригінального твору хвилювало, чи зможе ця технологія достовірно передати деякі особливості міміки і рухів. Переконати в надійності комп'ютерних технологій Удерзо зміг режисер Луїс Кліші. Саме він тестовими роликами і моделями графічних геніїв зміг показати, що пора гальським героям щось змінювати і навіть є ідеї, як це буде виглядати. Олександр Астье, другий режисер, а ще сценарист проекту, окрім своїх прямих обов'язків подарував свій голос деяким з діючих персонажів.
Сценарій заснований безпосередньо на сімнадцятому томі комікс-серії від Рене Госинни і Альбера Удерзо. Саме як повнометражна анімаційна адаптація "Астерікс: Земля Богів" став десятою екранізацією.

Коментарів: (0)Залишити коментар:

  • МЦ "Юність"
  • пр. Грушевського 15, м.Кам'янець-Подільський
  • (067)300-11-15

Ми в соціальних мережах

Група ВК Група Facebook Instagram
^