Залишені
16 років

Залишені

Країна: США
Рік виходу: 2014
Жанр: трилер, фантастика, екшн
Актори: !
Режисер: Вік Армстронг
Тривалість: 105 хв
Опис:
Пілот реактивного авіалайнера потрапляє в ситуацію, правила поведінки в якій не прописані в жодній інструкції. Без будь-яких логічних передвість пасажири його літака, включаючи другого пілота, раптовим чином просто зникли. Посадка була проведена в аварійному режимі. Виявилося, що все це тільки початок і по всій планеті відбуваються подібні пропажі людей, причому самих різних і в самих різних місцях. Ці явища безпідставні і поки що не мають пояснення, а людей, які не потрапили під категорію дивних зникнень, стає все менше і менше. Вся ця ситуація призводить до повномасштабних катастроф, створюючи відчуття деякого апокаліпсису, після якого, можливо, ніхто і не виживе.
Основою для сценарію "Залишених" послужила книга в рамках жанру апокаліптичний трилер, авторами якої є Тім Лахан і Джеррі Б. Дженкіс. Книга, за версією Нью-Йорк Таймс, увійшла в число бестселерів. Сюжет стрічки заснований на одній з серії книг, що призвело до думок про можливе створення сиквела(-ів) ще до офіційної прем'єри.
Права на фільм були викуплені ще до 2000 року. Фільм, який вийшов, отримав досить багато негативної і обгрунтованої критики. Пізніше заговорили про ремейк, який мали зняти вже на рівні, що дозволяє віднести стрічку в розряд блокбастерів сезону. У 2010 році студія Cloud Ten Pictures і отримала офіційний дозвіл на зйомки ремейка"Залишених". Компанія заявляла, що збирається створити ряд фільмів з високими вимогами і бюджетом. Режисер Вік Армстронг до проекту був приписаний режисером 19 жовтня 2012. На той момент бюджет повинен був обмежитися 15-тьма мільйонами доларів. До зйомок приступили 9 серпня 2013, а проходили вони в штаті Луізіана. До виходу фільму сценарист Пол Лалонд повідомив, що плануються випуски як мінімум двох продовжень з тими ж акторами (Ніколас Кейдж і Чад Майкл Мюррей).

Коментарів: (1)


Автор: Андрей
Дата: 10 октября 2014 21:32
Привiт, хто дивився? як фiльм?


Залишити коментар:

  • МЦ "Юність"
  • пр. Грушевського 15, м.Кам'янець-Подільський
  • (067)300-11-15

Ми в соціальних мережах

Група ВК Група Facebook Instagram
^