Дивергент. Глава 3: Віддана
12+

Дивергент. Глава 3: Віддана

Країна: 2016
Рік виходу: США
Жанр: пригоди, фантастика
Актори: Шейлін Вудлі, Тео Джеймс, Зоі Кравіц, Майлз Теллер, Наомі Уоттс, Джефф Дениелс, Меггі Кью, Енсел Ельгорт
Режисер: Роберт Швентке
Тривалість: -
Опис:
Третій фільм серії "Дивергент". Це перша з двох картин, заснована на романі "Allegiant", який завершує трилогію Вероніки Рот. Після подій попередніх частин, Тріс вирушає разом із Фором за межі стіни, яка охоплює Чикаго. Вперше їм доведеться залишити свої родини і рідне місто, щоб знайти вирішення важливої ??проблеми. Але світ за стіною виявляється куди складніше, ніж герої могли подумати. Беатріс і Фор повинні вирішити, кому вони можуть довіряти. Починається битва, в якій може загинути все людство. Тріс, для того, щоб залишитися в живих, змушена зробити складний вибір щодо вірності, хоробрості і жертовності.

У 2013 році було оголошено про те, що екранізація твору "Allegiant", яка є останньою частиною трилогії, буде випущена в березні 2016 року. Тоді фільм у планах творців повинен був завершити серію. Але в квітні 2014 року студія вирішила розділити роман на дві картини "Дивергент. Глава 3: Віддана" і "Дивергент. Глава 4", подібно "Сутінкам" і "Голодним іграм".

Роберт Швентке повернувся до крісла режисера після роботи над попереднім фільмом "Дивергент, розділ 2: Інсургент". До цього уродженець Штутгарта прославився "Ілюзією польоту" з Джоді Фостер, "Дружиною мандрівника у часі" з Рейчел МакАдамс і "Red: Реальні, екстремальні, зухвалі" з Брюсом Уіллісом. До своїх ролей в "Дивергент. Глава 3: Віддана" повернулися Шейлін Вудлі, Тео Джеймс, Енсел Ельгорт, Зоі Кравіц, Меггі Кью, Наомі Уоттс, Майлз Теллер, Октавія Спенсер і Кейнан Лонсдейл.

Остання частина серії вийде у світовий прокат в червні 2017 року. Очікується, що Роберт Швентке буде замінений іншим режисером.

Зйомки "Дивергент. Глава 3: Віддана" стартували в травні 2015 року в Атланті, штат Джорджія, і закінчилися в серпні. Ще одним майданчиком став Ліндейл, теж Джорджія.

Коментарів: (0)Залишити коментар:

  • МЦ "Юність"
  • пр. Грушевського 15, м.Кам'янець-Подільський
  • (067)300-11-15

Ми в соціальних мережах

Група ВК Група Facebook Instagram
^